Dobre otwarcie szachowej rozgrywki jest kluczowe dla jej przebiegu, to może być najważniejszy ruch w całej partii.
Podobnie jest z doborem odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry.

GraceFull to ekskluzywne kosmetyki, wysoce zaawansowane technologicznie oraz farmakologicznie, stworzone z myślą o skutecznym działaniu spowalniającym proces starzenia oraz likwidującym niedoskonałości skóry. Produkty te powstały w wyniku bliskiej współpracy ze specjalistami z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej, opierając się na wieloletnich badaniach, doświadczeniach chemików i lekarzy z całego świata.

Cała linia produktów została oparta na Fulerenie C60 – cudownej cząsteczce alotropu węgla nazywanej „cząsteczką wydłużającą życie”, uznawaną za jeden z najpotężniejszych przeciwutleniaczy – 250 razy bardziej skuteczną niż popularna Witamina C. Każdy z kremów to unikatowa formuła – połączenie najnowocześniejszych odkryć nauki z odwiecznymi siłami natury, a wszystkie substancje czynne zostały użyte w ilości zapewniającej skuteczność działania.

Kosmetyki GraceFull stanowią doskonałą podstawę w codziennej, domowej pielęgnacji. Są one również cennym uzupełnieniem wielu zabiegów wchodzących w zakres kosmetologii i medycy estetycznej, utrwalającym i wzmacniającym ich efekt. Nie zawierają retinolu, lecz jego naturalny odpowiednik – bakuchiol, czyniąc je całkowicie bezpiecznymi w użyciu. Dodatkowo, są to jedyne kremy tworzone na bazie Naturalnej Wody Mineralnej Kryniczanka.

GraceFull to innowacja, najwyższa jakość oraz potwierdzona skuteczność.
To najlepszy ruch w kierunku pięknej, zdrowej i zadbanej skóry!

MAKE YOUR MOVE – GRACEFULL